Jak jde čas
Je to všechno tak zvláštní, jakoby to bylo včera. Není to tak dávno, co jsem si dělala těhotenský test a na něm byly krásný //. Je to fakt až neuvěřitelný, jak to všechno utíká a Matyáškovi je už přesně půl roku. Těhotenství bylo pro mne něco tak úžasného, nepopsatelného, neuvěřitelného.
Jelikož jsem už věděla, co mě asi čeká, užívala jsem si to ještě víc, než při prvním. Když jsem čekala Davídka, byla jsem mladá 19- letá holka. Na miminko jsem se strašně těšila, ale pořád jsem nevěděla, do čeho jdu. Všechno bylo pro mě úplně nové. Představa porodu byla pro mne šílená. Ale zvládla jsem to hladce a statečně. Byl to ten nejúžasnější zážitek v mém životě ♡
Teď v druhém těhotenství jsem byla klidnější, vyrovnaná a všechno jsem prožívala úplně jinak. Samozřejmě, že ze začátku byly nějaké obavy, zda bude všechno v pořádku, jestli bude miminko zdravé atd. Ale když testy dopadli na 1* mohla jsem si v klidu užívat rostoucího bříška❤ Pak přišli první pohyby a s nimi ten úžasný pocit - "ANO je tam😊"
Přáli jsme si holčičku, jelikož v naší rodině máme samé kluky, ale doktor sdělil: " Bude to KLUK :) Nevadí! :))) Hlavně že bude zdravý!
A v tu chvíli jsem byla ještě šťastnější a začala jsem se těšit ještě víc na toho našeho chlapečka :)))
Těhotenství probíhalo úplně hladce, nebylo mi vůbec špatně, mohla jsem dělat cokoliv, od úklidu po dlouhé procházky, nic mi nevadilo, ba naopak!
Milovala jsem ty večery, když jsem hladila svýho drobečka a povídala si s ním před spaním ❤ Manžel mi hladil bříško a pokaždé ho pozdravil.
Bylo to fakt úžasné. Teď už má to naše "miminko" krásných 6 měsíců a jsme rádi, že ho máme😊
Někdy mám ty hormony ještě tak smíšené s touhou po třetím dítěti, ale padne 10-hodina večer, já se pouštím do úklidu a říkám si, že už asi nikdy více:D a pořád dokola :))) Ale to je chvilkové, tak kdo ví jestli se ještě za pár let nezblázním😀
Jelikož jsem už věděla, co mě asi čeká, užívala jsem si to ještě víc, než při prvním. Když jsem čekala Davídka, byla jsem mladá 19- letá holka. Na miminko jsem se strašně těšila, ale pořád jsem nevěděla, do čeho jdu. Všechno bylo pro mě úplně nové. Představa porodu byla pro mne šílená. Ale zvládla jsem to hladce a statečně. Byl to ten nejúžasnější zážitek v mém životě ♡
Teď v druhém těhotenství jsem byla klidnější, vyrovnaná a všechno jsem prožívala úplně jinak. Samozřejmě, že ze začátku byly nějaké obavy, zda bude všechno v pořádku, jestli bude miminko zdravé atd. Ale když testy dopadli na 1* mohla jsem si v klidu užívat rostoucího bříška❤ Pak přišli první pohyby a s nimi ten úžasný pocit - "ANO je tam😊"
Přáli jsme si holčičku, jelikož v naší rodině máme samé kluky, ale doktor sdělil: " Bude to KLUK :) Nevadí! :))) Hlavně že bude zdravý!
A v tu chvíli jsem byla ještě šťastnější a začala jsem se těšit ještě víc na toho našeho chlapečka :)))
Těhotenství probíhalo úplně hladce, nebylo mi vůbec špatně, mohla jsem dělat cokoliv, od úklidu po dlouhé procházky, nic mi nevadilo, ba naopak!
Milovala jsem ty večery, když jsem hladila svýho drobečka a povídala si s ním před spaním ❤ Manžel mi hladil bříško a pokaždé ho pozdravil.
Bylo to fakt úžasné. Teď už má to naše "miminko" krásných 6 měsíců a jsme rádi, že ho máme😊
Někdy mám ty hormony ještě tak smíšené s touhou po třetím dítěti, ale padne 10-hodina večer, já se pouštím do úklidu a říkám si, že už asi nikdy více:D a pořád dokola :))) Ale to je chvilkové, tak kdo ví jestli se ještě za pár let nezblázním😀

Komentáře
Okomentovat