Máma na plný úvazek♥♥♥
Veronika a jsem dvounásobnou mámou.
S manželem jsme se poznali před 10 lety a hned jsem věděla, že je to ten pravý :)
Je to úžasný člověk a dělá pro mě první poslední. Máme spolu dva úžasné kluky Davídka 8 let,
Matyáška 5 měsíců. Být maminkou je ta nejúžasnější věc, která mě v mém životě potkala.
Jsme šťastná rodina, žijeme jeden pro druhého. Nic bych na tom neměnila.
Momentálně si užívám toho našeho prcka, protože vím, že děti tak strašně rychle vyrostou a čas tak neúprosně běží, že bych si ho přála, někdy na chvíli zastavit.
Když byl Davídek asi roční dítě, začalo mě velice bavit focení.
Nejdřív to začínalo u dětí kamarádek, následně se ozývaly kamarádky kamarádek a postupně
se z obyčejného koníčku stala i moje vedlejší práce při rodičovské dovolené.
Focení mě začalo bavit, dokonce jsem si pronajala i malou místnost, kde jsem se tomu věnovala naplno. Byly to hodiny strávené u počítače, v exteriérech, v ateliéru.
Dalo by se říct, že jsem víc času strávila nad cizími dětmi, než nad svým vlastním.
Proto jsem si uvědomila, že podruhé už to nedopustím.Člověk si to uvědomí, ale bohužel pozdě.
Když jsem po 3 letech nastoupila do mé předchozí práce, na focení nebylo už tolik času, tak jsem
to prostě omezila a časem jsem toho úplně nechala. Po 3 letech v práci, kde jsem vykonávala pozici
inspektora kvality jsem si řekla, že už by to chtělo druhé dítě. Nejdřív jsme se ale rozhodli pro svatbu,
kterou jsme měli v červnu 2016, byl to druhý nejúžasnější den v mém životě ♥
Na den dětí 2017 jsme se rozrostli o dalšího člena a to úžasného chlapečka Matyáška.
Teď už mám na to mateřství úplně jiný pohled. Děti jsou tak úžasná stvoření, potřebují cítit
mámu, lásku, jsou vděčné za každé pohlazení. Proto jsem si řekla, že si to prostě budu užívat až do konce. Chci, aby jsme se spolu smáli, prožívali všechny chvíle naplno.
Miluji svoje tři kluky a život, který žijeme.❤
Nyní jsou mým koníčkem hlavně děti, domácnost(ikdyž je to někdy stereotyp) a člověk by chtěl radši někam na Mars 😁 ale vše si moc užívám a jsem spokojená. Focení mě bavit nikdy nepřestane a mým velikým snem je pořídit si lepší fototechniku a mít vlastní ateliér(nejlépe doma v podkroví:))a věnovat se tomu, co mě baví.📷 Snad se můj sen někdy stane skutečností♡
Nyní jsou mým koníčkem hlavně děti, domácnost(ikdyž je to někdy stereotyp) a člověk by chtěl radši někam na Mars 😁 ale vše si moc užívám a jsem spokojená. Focení mě bavit nikdy nepřestane a mým velikým snem je pořídit si lepší fototechniku a mít vlastní ateliér(nejlépe doma v podkroví:))a věnovat se tomu, co mě baví.📷 Snad se můj sen někdy stane skutečností♡

Komentáře
Okomentovat