Adventní čas
Blíží se advent a s ním vyvrcholí i přípravy na Vánoce. Já osobně se zdobením interiéru ve vánočním duchu moc vyžívám♥ Miluji tu atmosféru vonných svíček, světýlek a hořícího krbu :)) Vloni, když jsem byla v první třetině těhotenství, bylo na zdobení a tvoření dost času, takže jsem se pořádně vyřádila : D Hodně jsem se inspirovala internetem a je fakt, že člověk nemusí utrácet tisíce za prodražené dekorace v obchodech, pokud má trošku šikovné ručičky. Vyšli jsme si s Davídkem na procházku, nasbírali v lesíku pár klacků a plán na doma byl jasný- stromeček z klacíků :))) Suché větve najdete ležet všude :) Nařezala jsem si je od nejmenší po největší a provázkem po stranách postupně svazovala. Můžete si na ně pověsit libovolné ozdoby, či světýlka. Udělala jsem si stromečky a rovnou dva, jelikož jsme si nasbírali více větví. Dále jsem si vyrobila anděla z břízy. K použití stačí kus dřeva libovolné velikosti, tvrdý papír, tavnou pistoli, polystyrenovou kuličku a dráte...